GRASSKO Sp. j.
56-400 Oleśnica, ul. Wrocławska 38
tel./fax 71 399 12 54
tomasz@grassko.pl, pawel@grassko.pl

OFERTA HANDLOWA


Polityka cookies

Artykuły BHP

URGENT - to jeden z najpopularniejszych producentów obuwia roboczego i odzieży roboczej w naszym kraju. Produkty tej firmy charakteryzują się dobrą jakością, trwałością i rozsądną ceną, a także posiadają wszystkie, wymagane w Polsce certyfikaty. Sprawia to, iż są niezwykle popularne wśród profesjonalistów.

CERVA - producent i dostawca wysokogatunkowej odzieży roboczej, obuwia roboczego i akcesoriów BHP. Firma działa na całym rynku europejskim. CERVA oferuje zarówno marki własne, jak i partnerskie.

RAW-POL - firma dostarczająca na nasz polski rynek bogaty asortyment artykułów BHP uwzględniając bardzo dobrą jakość, jak i korzystne ceny swoich produktów. Rękawice robocze, odzież ochronna i robocza, ochrona nóg, odzież z PCV i PE, ochrona głowy, ochrona dróg oddechowych, ochrona oczu, ręczniki, ścierki i inne.

CONSORTE - sprzedażą środków ochrony indywidualnej firma Consorte zajmuje się od kilkunastu lat. W swojej bogatej ofercie posiada między innymi produkty do: ochrony rąk, odzież ochronna i robocza, artykuły jednorazowe, produkty do ochrony głowy, ochrony słuchu, wzroku i twarzy, wyroby medyczne, ochronniki dróg oddechowych, obuwie robocze, ręczniki, pasy antyprzeciążeniowe, nakolanniki.

POLSTAR - polski producent szerokiej gany artykułów BHP.

PANOPLY - produkty francuskiej marki Panoply dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów o wysokich parametrach technicznych (szczelność, właściwości oddychające) oraz elementów dodatkowych (np. wentylacja regulowana zamkiem błyskawicznym, ergonomiczny kaptur z regulacją), zapewniają użytkownikom komfort oraz estetyczny wygląd. Dzięki zastosowaniu wielu różnych detali (kieszenie, zamek błyskawiczny z podwójnym kursorem, odzież 3 w 1) odzież jest bardzo funkcjonalna i wygodna w użytkowaniu. Ponadto odzież i obuwie Panoply zapewniają pełną ochronę w każdych warunkach pogodowych. Firma posiada w swoim bogatym asortymencie:
  • odzież techniczną: Gama odzieży o wysokich parametrach, do ochrony przed zimnem i przed złymi warunkami pogodowymi.
  • odzież roboczą MACH: Kurtki, spodnie, kombinezony, kamizelki uszyte z materiałów o specjalnych własnościach.
  • odzież o wysokiej jakości technicznej: Gama odzieży o wysokich własnościach technicznych, odpornych na różnorakie zagrożenia: odzież odporna na działanie kwasów, na kontakt z ogniem, na kontakt z gorącym podłożem i na rozpryski, odporna na zimno, przeznaczona dla leśników, drwali itd.
  • odzież dla spawaczy i o specjalnym przeznaczeniu: Spodnie i kurtki dla spawaczy, ekrany ochronne, nagolenniki.
  • obuwie bezpieczne: Obuwie z gamy BASIC LINE, OUTDOOR, boty bezpieczne, do użytkowania w branży spożywczej.


FILTER SERWIS - spółka "Filter Service" zajmuje się badaniami laboratoryjnymi i produkcją materiałów filtracyjnych oraz indywidualnych środków ochrony układu oddechowego. To polski producent: półmasek filtrujących, filtrów do półmasek filtrujących, worków i rękawów filtracyjnych, filtrów do odkurzaczy, ochronników oczu, pochłaniaczy i filtro-pochłaniaczy, ochronników słuchu, rękawic roboczych, półmasek gómowych, nakolanników i kombinezonów ochronnych.

VENITEX - Producent artykułów BHP takich jak:rękawice, kombinezony, czapki, środki ochrony oczu (gogle, okulary), środki ochrony słuchu (zatyczki itp.)półmaski. Jednak chyba najbardziej znany z produkcji wysokiej jakości rękawic ochronnych. Rękawice Venitex zostały docenione za ich odporność na ścieranie, na przecięcie ostrym przedmiotem i na rozdzieranie. Mogą bez problemu zastępować rękawice ze skóry, które kiedyś zajmowały pierwsze miejsce w zakresie ochrony dłoni. Wysoka jakość rękawic (lekkość wykonania), jak również wykończenie (strona grzbietowa z dostępem powietrza) zapewniają najlepszą wygodę użytkowania i doskonały komfort.<P>The animation cannot be displayed. Either the web browser does not have a Flash plug-in or Javascript is not enabled. To obtain a free Flash plug-in, go to <A HREF="http://www.macromedia.com">http://www.macromedia.com</A></P>